Witamy na naszej nowej stronie www
Oporów

Witamy na naszej nowej stronie www

Kilka słów na początek

Witamy na naszej nowej stronie www.  Po chwilowej przerwie, wracamy w nowej odsłonie. Strona nie jest przeładowana informacjami. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej zabawy, to właśnie w sekcji bloga będą pojawiały się wpisy podejmujące tą tematykę. Postaramy się aby każdy, kto chce nas zobaczyć na żywo lub chciałby bawić się z nami w rekonstrukcję, znalazł tu coś dla siebie.

Jesteśmy jedną z najstarszych grup rekonstrukcyjnych w Polsce. Funkcjonujemy od ponad dwudziestu lat. To prawdziwy „szmat” czasu w którym przez nasze szeregi, przewinęło się wielu muszkieterów i wiele pań z Fraucymeru. Mieliśmy też kilku dowódców. Najważniejsze jest to, że mimo wielu zmian, również osobistych, wciąż jesteśmy, mamy się dobrze, rozwijamy się, nawiązujemy nowe kontakty i staramy się być wciąż bardzo aktywni.

Nowy rok 2018 rozpoczynamy od kolejnych zmian jaką jest pojawienie się nowej strony www. Stara była już zbyt przaśna i archaiczna a rozwój cyfrowych technik przekazu, wymaga również od nas abyśmy nadążali za tzw duchem czasu.

Podziękowania dla Invidia Me

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować jednemu z naszych dawnych muszkieterów o pseudonimie Padre, który zrobił nam i udostępnił śliczne zdjęcia, które dziś są wykorzystane na naszej nowej stronie. Padre to Maciej Lipiński, właściciel marki i fotograf Invidia Me. Jego dzieła w których są również inne nasze zdjęcia można obejrzeć na jego profilu Facebook.

Nie chcemy aby strona zamieniła się w jedną wielką galerię, więc zdjęcia będą pojawiały się tylko te, które uznamy że są godne umieszczenia na naszej nowej stronie www. Zbyt dużo obrazków to także wolna i ciężka wizytówka w internecie. Więcej pojawia się zawsze na naszym profilu Facebook.

Nowa strona www to także obowiązki, czyli dbanie o to aby nie była martwa. Postaramy się aby tak właśnie było więc odwiedzajcie nas czasem oraz nasz profil facebook’owy.

Witamy na naszej nowej stronie www!

Wkrótce kolejne informacje a tym czasem zapraszamy do powrotu do strony głównej lub do kontaktu.

Close Menu